Hakkımızda

YGASOFT Hakkında

YGASoft, sistem çözümleri, network, altyapı mimarisi, uyumluluk ve siber güvenlik metodolojileri konusunda global bakış açısına sahip bir teknoloji kuruluşudur.
YGASOFT İLE BUGÜNDEN GELECEĞE

Bilişim ağınıza siber güvenlik odağında teknoloji çözümleri sunuyoruz.

YGASOFT Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş; bilişim, yazılım ve siber güvenlik metodolojileri konusunda global bakış açısına sahip bilişim firmaları olan Trysec ve Securesys Bilişim Teknolojileri iştirakleriyle kurulmuştur.

Tüm sistemlerde bilişim güvenliği önceliğini temel alarak; Siber Güvenlik Danışmanlığı, Sızma Testi, Red Team, SOC – MDR Hizmetleri, ISO 27001, KVKK, CB DDO Bilgi Güvenliği ve İletişim Rehberi Danışmanlıkları, Sistem, Network, Sunucu bakımları, database, altyapı mimarisi ve yazılım alanında hizmet vermektedir. Tüm bu teknik uzmanlıklarla birlikte büyük projelerde yer almış sertifikalı proje yöneticileri ile teknoloji bilişim entegratörü olarak yerini almıştır.

ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 ve ISO 27001 kalite belgelerini alarak müşterisine en iyi hizmeti en güvenli şekilde vermeyi amaçlamıştır. YGASOFT; bünyesinde 20 yılı aşkın sektör deneyimi olan profesyonel ekipleri ile üst düzey hizmetler vermektedir. CTO Yazılım ve Teknoloji yöneticileri, Üst düzey Sertifikalı Sistem ve Network uzmanları, Uluslararası geçerliliği olan siber güvenlik sertifikalarına sahip siber güvenlik uzmanları vardır.

TRYSEC tarafından üretilen Türkiye’nin en büyük siber istihbarat ağı, zafiyet yönetimi ve zafiyet önceliklendirme yazılımlarının dağıtım ve entegrasyon hizmetini YGASOFT üstlenmiş olup bu ürünler ile Yerli ve global pazarın her zaman ilgi odağında olmuştur.

YGASOFT Bünyesinde CEH, OSCP, ITIL4, Cobit 5, 27001 LA gibi sertifikalara sahip, konusunda eğitimli danışmanları barındırmaktadır. Aynı zamanda firma olarak kalite ve süreç odaklı çalışmayı kurum kültürü olarak benimsemiştir.

Nasıl Çalışırız?

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için ekip olarak nasıl çalışırız?

4 Adım

1
01. Hedef Belirleme
İlk adımda, ne yapmak istediğimizi net bir şekilde belirleyerek zaman sınırlarıyla belirlenmiş olmasına dikkat ederiz.
2
02. Planlama
İhtiyaçlarınızı belirlemek için bir plan hazırlanır. Ekip, kaynak ve süreçleri doğru şekilde yönlendiririz.
3
03. İş Bölümü ve Çalışma
Ekip üyelerine rol ve sorumluluklar atarız. Herkes ne yapması gerektiğini bilir. Bu sayede daha hızlı aksiyon alırız.
4
04. Değerlendirme ve İyileştirme
Proje sürecinde sonuçlar değerlendirilir ve çıkan sonuçları dikkate alarak kendimizi sürekli geliştiririz.
Vizyonumuz

Young , Genius , Agile Solutions…

Misyonumuz

YGASOFT, dünya genelinde bilişim Altyapısı ve güvenliğine katkıda bulunmak için yenilikçi çözümler sunmayı hedeflemektedir. Siz müşterilerimize değer katmak, çalışanlarımıza fırsatlar sunmak ve toplumda olumlu bir etki bırakmayı amaçlamaktadır. Bölgesel olarak en iyi olmayı başardığı gibi , geliştirdiği ürün ve hizmetler ile global pazarda da en iyi olmayı hedeflemektedir.

Sistem, network, siber güvenlik, yazılım teknolojilerinin en iyi mimarisi yaklaşımlarımızla lider bir konuma ulaşmak istiyoruz. Sistemlerinizde yaşanan sorunlara çözüm üretmek için işbirliği ve etik değerlerle hareket ediyoruz. Vizyonumuz, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak aynı zamanda güncel ve sürdürülebilir teknolojiler alanında öncü olmaktır.